Kim Kardashian

Kim Kardashian Profimedia.cz

Kim Kardashian rozdráždila fanoušky: Šňůrky od maličkých kalhotek se na jejím pozadí úplně ztratily

Zatímco její sestra Kourtney se připravuje na velkou italskou svatbu, Kim Kardashian (41) vzpomíná na exotické dovolené. S fanoušky sdílela snímek, kterým připomněla, která žena ze slavného klanu poutá nejvíc pozornosti.

Na fotce je Kim v bikinách, jejichž spodní díl tvoří jen kousek látky a téměř neviditelné šňůrky. Křivek hvězdy sociálních sítí se fanoušci nemohou nabažit a hromadně jí vzkazují, že je krásná a sexy.

Kim Kardashian luxusně setřela ex Kanyeho Westa i beze slov: Tohle že je konec kariéry?

Největším obdivovatelem Kim je aktuálně o třináct let mladší komik Pete Davidson (28), s nímž si začala po ukončení vztahu s rapperem a otcem svých dětí Kanyem Westem (45). Ten rozchod nenesl dobře, několikrát Kim slovně napadl, stejně tak Davidsona, veřejně svou expartnerku také prosil k návratu.

Po rozchodu s Kim byl spojován s herečkou Julií Fox, aktuálně je vídán po boku modelky Chaney Jones, která je mladší kopií slavné Kim.

Kourtney Kardashian si vzala svého potetovaného bubeníka. Ve svatebních mini nepůsobila vůbec sebejistě

Klan Kardashian-Jenner se aktuálně sjíždí do Itálie, kde proběhne svatba nejstarší ze sester Kourtney. Za bubeníka Travise Barkera se provdá na hradě v Portofinu. Půjde už o třetí ceremoniál slavného páru. Sliby si vyměnili nejdříve v Las Vegas a poté oficiálně v soudní budově v Santa Barbaře. Obě veselky proběhly bez účasti širší rodiny. 

Super.cz


Časová osa článků