Jiřina Bohdalová a Ľubomír Focko na narozeninách Petra Jandy

Jiřina Bohdalová a Ľubomír Focko na narozeninách Petra Jandy Profimedia.cz

Přítel Jiřiny Bohdalové skončil ve vazbě. Jak herečka reagovala?

Přítel herečky Jiřiny Bohdalové (92) Ľubomír Focko (68) je podle informací Seznam Zpráv od úterý ve vazbě. Policie prý slovenského miliardáře obvinila v kauze zmanipulovaných zakázek Správy úložišť radioaktivních odpadů. Spolu s ním putovali do vazby také podnikatel Jakub Němeček a ředitel této státní organizace Jan Prachař.

Herečka Jiřina Bohdalová je vnímána jako blízká přítelkyně Ľubomíra Focka, který ji doprovází na všechny velké společenské události a jezdí spolu i na dovolené. Naposledy spolu začátkem května vyrazili na oslavu narozenin Petra Jandy. Ona sama se k jeho uvalení do vazby nevyjádřila. „Nezlobte se, já o tom doopravdy nic nevím,“ řekla Seznam Zprávám.

Slovenský podnikatel (66) promluvil o vztahu s Jiřinou Bohdalovou

Focka zná herečka od roku 1994 a podnikatel na ni pěje jen samé ódy. „Jako partnerka je úplně super. Lidsky jsme si velmi sedli, těžko to popsat. Je to příjemný, milý a vzdělaný člověk. Super vaří a mohu se s ní bavit o všem. Máme se velmi rádi, jsme spolu velmi rádi, ale nehledejte v tom nic jiného,“ citoval web Plus 7 dní Focka z knihy Vždycky upřímná Jiřina Bohdalová.

Kromě toho, že je podle něj vynikající herečka, je také skvělá byznysmenka, všechno umí zařídit a je nejlepší vyjednavačka, jakou zná. Fockovo uvalení do vazby ji ale logicky muselo značně zasáhnout. 

Super.cz


Časová osa článků