Striptér v pořadu Inkognito rozparádil Danielu Písařovicovou. FTV Prima

Písařovicová se škádlila s Brzobohatým. Rozparádil je striptér!

Daniela Písařovicová (43) se pěkně rozparádila v pořadu Inkognito. Jedním z hostů, kterého měla ve čtvrtečním zábavním pořadu hádat společně se svým přítelem Ondřejem Brzobohatým (39), Jakubem Prachařem (38) a nově také i svou kamarádkou Andreou Bezděkovou (27), byl striptér Radek.

A protože má sympatický muž krásný úsměv a vypracované tělo, jsou už pánové hned na začátku na správné stopě. Misska Andrea Bezděková Radkovo povolání po chvíli vytuší, a tak pokládá cílené otázky.

„Objednávají si vás spíše ženy? A jste pouze lehce oděn?“ ptá se Andrea. Host kroutí hlavou, což Andreu lehce zmate. Vtom jí přispěchá na pomoc Daniela, která byla rázem ve svém živlu. „Když má na začátku na sobě toho policajta, tak není lehce oděn. To je těžce oděn,“ pronese zkušeně.

Dlouho jsem nad tím jen tiše skřípal zuby, ale už toho mám dost, pustil se Brzobohatý do Kuchařové. A nebral si servítky

Ondřej Brzobohatý jen valí oči. „Jo policajta, aha,“ směje se. „Danielo, takže vy se s Radkem znáte, jo?!“ přileje si olej do ohně Libor Bouček (41). „Hasiče! Záchranáře! Motorkáře! Doktora!“ začne Danielu jakoby s humorem parodovat Ondřej.

Daniela se brání, že tyhle věci zná jen od kamarádky. „Jo, to určitě!“ vmete jí zpátky Ondra, jež svou přítelkyni škádlí.

Daniela Písařovicová terčem narážek ohledně Kuchařové a Brzobohatého. Reagovala rázně!

Striptér Radek, který vystupuje pod uměleckým jménem Christopher, se po svém odhalení rozpovídá o své práci. Zmíní také posilovnu, kam často chodí. „Já myslel, že jste říkal, že svaly nejsou při vašem povolání důležité,“ skočí mu do řeči Ondřej Brzobohatý. „Já myslel, že se můžu nacpat Mekáčem a pak večer: ‚Haló, holky, tady mě máte,“ dodává a divoce gestikuluje rukama. Ukazuje přitom, jak se mu vlní špeky.

Neskutečná podoba s Ladislavem Štaidlem: Ptal jsem se na to i mámy, přiznal Ondřej Gregor Brzobohatý

„Jsou holky, kterým se to líbí,“ rázně mu do toho vstoupí Libor a jasně tím odkazuje na svůj případ. „A že jich je! Hodně!“ potvrdí jeho názor Jakub Prachař, který zase evidentně vychází ze své zkušenosti. Korunu tomu nasadí Daniela. „Pánové, vy byste mohli založit nějaké pěkné trio!“ pronese a tím triem myslí Libora, Ondřeje a Jakuba. Na ukázku se podívejte ve videu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků