Leni Klum

Leni Klum Profimedia.cz

Ta se ti teda povedla, Heidi. Osmnáctiletá dcera topmodelky Klum je jako obrázek. A ta postava!

Jen to nejlepší z genů své slavné maminky evidentně podělila osmnáctiletá Leni Klum, která po jejím vzoru slibně rozjíždí kariéru modelky. V pondělí se předvedla fanouškům na Instagramu v jednoduchých černých saténových šatech, které vynesla právě její maminka Heidi Klum (49) již v roce 1998.

„Maturiťák v máminých šatech,“ připsala k sérii tří snímků Leni, která debutovala na přehlídkovém mole loni v lednu v Berlíně během týdne módy. Od té doby už předváděla pro řadu značek a na jejím kontě nechybí ani obálky magazínů Glamour nebo módní bible Vogue.

Zrodila se modelingová hvězda: Nádherná dcera (17) Heidi Klum kralovala přehlídce světoznámých návrhářů

S Heidi má Leni úžasný vztah, ačkoli se nechala slyšet, že fakt není cool, když její maminka tančí, jinak je s ní prý sranda a líbí se jí, jak je sebejistá. V oblibě má i jejího manžela Toma Kaulitze.

„Tom Kaulitz nás požádal o svolení, jestli může naši matku požádat o ruku. Na Vánoce od nás dostali snídani do postele, Tom vytáhl prstýnek a všichni jsme napjatě čekali na matčin souhlas,“ nechala se Leni slyšet v rozhovoru pro německý Vogue.

Heidi Klum předvedla sexy taneček v bikinách. Postava se jí za 24 let od začátku kariéry u andílku téměř nezměnila

Ačkoli je jejím biologickým otcem multimilionář Flavio Briatore, za opravdového tátu považovala spíš zpěváka Seala, jenž ji po sňatku s Heidi adoptoval. Z jejich manželství má ještě tři bratry. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků