Ornella Koktová prožila chvíle hrůzy.

Ornella Koktová prožila chvíle hrůzy. Michaela Feuereislová

Ornella Koktová byla strachy bez sebe. V centru Prahy se jí ztratil dvouletý syn, zasahovala policie

Ornella Koktová (29) byla strachy bez sebe. Během krátké nepozornosti se jí v centru Prahy ztratil její dvouletý syn Sven. Po deseti minutách marného hledání na pražských Příkopech byla bývalá modelka nucena volat policii.

"Seděli jsme v restauraci ve Slovanském domě. Sven si hrál s kamínkama, já se otočila k dceři a najednou byl pryč. Začali jsme s Pepou běhat všude kolem, po restauracích, obchodech, Sven nikde nebyl," řekla Super.cz Ornella, která byla velmi vyděšená.

Hodně odvážná Ornella Koktová! Po třech dětech vystavila své přírodní čtyřky bez podprsenky

"Běžela jsem na ostrahu, aby se podívali na záznamy kamer, kudy mohl běžet. Slováč má dva východy, tak já jsem utíkala směrem k Senovážnému náměstí, Pepa zase pasáží na Příkopy. Malej nikde nebyl," popisuje situaci.

Trojnásobná máma Ornella Koktová usíná s brekem: Jsem matka živitelka, manžel (65) ještě ani nebere důchod, svěřila se

Po pár minutách už nevydržela a volala policii. "Měli jsme šílený strach. Volala jsem na policii a tam mi řekli, že už mají ohlášení, že na Příkopech se našel malý chlapec, co ještě nemluví. Policii upozornili popeláři, když chtěl Sven přecházet silnici. Vůbec nechápu, jak mohl zdolat takovou vzdálenost za tak krátkou chvíli. Každopádně jsme si fakt oddychli," dodává Ornella s tím, že malý se smál na lidi, neplakal ani nehledal rodiče. "Jsem šťastná, že se nic nestalo," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků