Ashley Graham v New Yorku

Ashley Graham v New Yorku Profimedia.cz

Kojící modelka Ashley Graham si vyšla po New Yorku v plavkách. Její monstrózní dekolt nešlo přehlédnout

Ashley Graham (34) v tom umí chodit jako správná podnikavá profesionálka… Momentálně totiž propaguje svou nejnovější kolekci spodního prádla a potřebuje, aby byla vidět. To se jí dokonale zadařilo i ve čtvrtek odpoledne během obyčejné pochůzky po New Yorku a stačilo jí k tomu vzít si místo trička plavky…

Modelka patřila mezi svými kolegyněmi vždy mezi nejobdařenější, ale poté, co se stala maminkou a navíc je ještě naplno v kojícím procesu u svých čtyřměsíčních dvojčat Malachiho a Romana, její vnady jsou skutečně nepřehlédnutelné. Graham si pod košili k džínům oblékla oranžové plavky s hlubokým výstřihem a jelikož nechala košili volně rozepnutou, trochu riskovala i to, že na rušné silnici kousek od ní způsobí pořádný karambol.

Plnoštíhlá modelka Ashley Graham se čtyři měsíce po porodu dvojčat stala tváří sexy kolekce prádla

Modelka jako aktivní propagátorka pozitivního smýšlení o vlastní těle se během své kariéry zasloužila o to, že módní průmysl a magazíny začaly vnímat ženy větších velikostí jako plnohodnotnou součást tohoto odvětví. Jako první plus size modelka se například v roce 2016 objevila na obálce proslulého plavkového vydání Sports Illustrated. Otevřeně se svými téměř 18 milióny fanoušky sdílí i nedokonalosti vlastního těla jako jsou strie nebo celulitida. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků