Carla Bellucci

Carla Bellucci Profimedia.cz

Zpráva od fetišisty čtyřnásobnou matku nezaskočila. Částka, kterou jí muž nabídl, ale rozhodně ano

Zrovna se slunila v Dubaji, když jí na sociální síti přišla zpráva od neznámého muže. A následovaly další. Britka Carla Bellucci jejich obsah zveřejnila a okomentovala.

„Dal bych ti 2500 liber (asi 73 tisíc Kč - pozn.), když budu moct minutu líbat tvé nohy,“ stálo v první zprávě. Následoval emotikon a dodatek: „Zkus mi dát šanci ti olíbat nohy“.

Půl mega za sáhnutí. Na co? Tohle byla nejbizarnější nabídka, jakou kdy modelka dostala

Podle čtyřnásobné matky nejde o nic až tak výjimečného. „Tohle už mě nezaráží, spíš se tomu směju. Ten člověk ale opravdu musí mít rád nohy, protože nabízí hodně peněz,“ řekla britskému Daily Staru s tím, že zatím neodpověděla.

„Jsou to lehce vydělané peníze. Umíte si představit, že toho muže necháte udělat, co žádá a dostanete takové peníze? Jsem si jistá, že svobodné ženy by po tom skočily, ale můj muž by asi nebyl nadšený,“ dodala.

Krásná německá dvojčata přitahují obrovskou pozornost. Od mužů dostávají hodně bizarní nabídky

V minulosti na sebe Bellucci strhla pozornost například tím, že si k Vánocům dopřála dárky za statisíce a svým dětem nedala nic a považovala to za výchovné. Jindy se zase opřela do maminek, které o sebe nepečují s takovou vervou jako ona. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků