Jessie J

Jessie J Profimedia.cz

Známá zpěvačka (34) se zaoblila a snad nikdy nebyla tak přitažlivá jako na tomto videu v prádle

Bývala trochu jako pavouček – dlouhé hubené ruce i nohy. Ostatně i jako dítě jednou Jessie J (34) vyrazila na karneval za pavouka, jak se kdysi podělila s fanoušky na Instagramu. Tomu je ovšem nejspíš konec a z Jessie je po třicítce žena se vším všudy. Zpěvačka, která má za sebou velkou lásku s hercem Channingem Tatumem (42), ale i zdrcující potrat miminka, v pondělí potěšila sledující dost odvážným videem.

Se zpěvačkou známou hity Price Tag, Flashlight nebo Bang Bang s Nicky Minaj a Arianou Grande se život poslední roky nepáral, proto sebevědomé záběry zpěvačky kráčející po chodbě pouze v černé podprsence a kalhotkách všichni oceňují povzbudivými komentáři.

Po téměř dvouletém vztahu s Tatumem jí to loni nevyšlo ani s tanečníkem Maxem Phamem Nguyenem. Zároveň se svěřila s dlouhodobými bolestmi krku, jejichž příčinu se lékařům nedařilo zjistit. Největší ranou pro ni ale byla loni v listopadu ztráta vymodleného miminka, jemuž přestalo bít srdíčko. Přišlo se na to při třetím ultrazvuku.

Neptejte se žen, jestli jsou těhotné, pokud si nejste jistí, vzkazuje slavná zpěvačka, která loni přišla o miminko

Zahojit bolístky se snad alespoň částečně podaří jejímu novému příteli, dánsko-izraelskému basketbalistovi Chananu Safiru Colmanovi. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků