Táňa Vilhelmová se svým milým Vojtou Dykem se na palubě letadla potkali s Pavlem Čechákem a jeho novou kočkou Berenikou Kohoutovou.

Táňa Vilhelmová se svým milým Vojtou Dykem se na palubě letadla potkali s Pavlem Čechákem a jeho novou kočkou Berenikou Kohoutovou. Super.cz

Táňa Vilhelmová zažila šílenou cestu na dovolenou. V letadle s ní letěl její manžel i s milenkou

Rozejití partneři Táňa Vilhelmová (43) a Pavel Čechák (34) se svými novými protějšky zažili pořádný šok. Při nedávné cestě na dovolenou totiž letěli stejnou linkou, a to i přes to, že Vilhelmová s Vojtou Dykem (26) měli namířeno do Thajska, kdežto Čechák se svou novou kočkou Berenikou Kohoutovou (20) na Srí Lanku.

Při přesunu ze zmrzlé Prahy do exotických destinací totiž měly oba párečky mezipřistání v Dubaji, takže se chtě nechtě potkaly nejen na palubě letadla, kde seděly jen dvě řady za sebou, ale také v tranzitu po příletu do Dubaje.

Celou situací se podle informací týdeníku Spy bavili nejen cestující, ale i Čechák s mladičkou Berenikou, která nedávno nafotila sexy fotky. Zřejmě mají víc smyslu pro humor než Táňa, která prý tohle nemilé překvapení nemohla rozdýchat. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků