Ukázka z komedie Ženy a život Video: Bohemia Motion Pictures

Typická hodná holka! Eva Burešová se poprvé objeví v hlavní filmové roli

Eva Burešová (28) se stala oblíbenou seriálovou herečkou především díky svým rolím v seriálech Slunečná a ZOO. A teď se její fanoušci mohou těšit na její první hlavní filmovou roli v komedii Ženy a život.

Burešová tentokrát ztvární postavu mladé a možná někdy až příliš naivní Elišky, které v práci chybí ostré lokty a ve vztahu zase přebývá slepá láska. Spolu se svou o poznání spontánnější sestrou Ilonou (Aneta Krejčíková) se vrhají do budování rodinného podniku. Stejně tak jako ale skřípe jejich podnikání, pokulhává také Eliščin vztah se samolibým sportovcem Petrem ( Jakub Kohák (47)). To vše zpovzdáli sledují rodiče Elišky a Ilony, kterým jde v prvé řadě o blaho jejich dcer. Ty ztvárňuje Veronika Freimanová (66) a Jiří Lábus.

Ráno to není vidět, večer má pocit, že čeká čtyřčata: Eva Burešová ukázala těhotenský pupík

Snímek vznikal pod taktovkou režiséra Petra Zahrádky, který se v minulosti podílel na seriálech Letiště, Doktor Martin nebo Dáma a Král. Přestože natáčení filmu mělo původně odstartovat už na podzim roku 2020, tři dny před začátkem bylo zrušeno kvůli narůstající vlně pandemie covid-19. První klapka tak padla nakonec až o rok později.

Tajná láska a těhotenství. Tady to celé začalo: Podívejte se, jak šel čas s Evou Burešovou a Přemkem Forejtem

„Kvůli nabitému natáčecímu plánu bylo nutné natočit některé podzimní scény v létě, a naopak letní v listopadu. Produkce tedy na konci srpna svážela ze širokého okolí všechny zežloutlé spadlé listy, které se aranžovaly na chodníky a do zelených stromů. V listopadu se zase suché listy na stromech přestříkávaly nazeleno. Pochopitelně ekologicky nezávadnou barvou,” vzpomíná na úskalí natáčení producentka a také scenáristka Zita Marinovová s tím, že diváci se mohou těšit na směsici humoru, dramatu, nečekaných zápletek a milostných propletenců.

Změnilo se něco od jejich účasti ve Výměně? Intenzivně pracujeme na miminku, říká hvězda Účastníků zájezdu

Vedle odloženého natáčení se herci museli vypořádat také s dalšími zajímavými momenty. Například Jaromír Nosek (44), který v komedii ztvárnil jednu z vedlejších rolí, musel pokaždé dorazit o několik hodin dříve, protože mu maskérky a kostymérky na hlavu naplétaly umělé dredy. Jednoduché to neměl ani Jakub Kohák, představitel profesionálního sportovce Petra, který zase v jedné ze scén dostal po hlavě tenisovou raketou od tatínka Elišky v podání Jiřího Lábuse. Komedie Ženy a život zamíří do kin 12. května. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků