V Londýně měl štěstí na slavné tváře.

V Londýně měl štěstí na slavné tváře. Foto: Super.cz/archiv J. Bendiga

Ne, to není fotomontáž. Jak se Honzovi Bendigovi podařilo potkat se s hollywoodskými hvězdami?

Ne, to není fotomontáž. Podobný pocit, jako zažívají fanoušci Jana Bendiga (28) v Česku či na Slovensku, prožil bývalý účastník SuperStar v Anglii. Zpěvák s přítelem Lukášem Rejmonem vyrazili do Londýna na návštěvu studií Harryho Pottera. V britské metropoli se mu poštěstilo setkat se s hollywoodskými hvězdami.

„Šel jsem v Londýně po parku a najednou jsem viděl, že se v dálce natáčí, tak jsem se šel samozřejmě podívat,“ popisuje Honza. Zjistil, že jde o natáčení nového snímku pro Netflix a s poslední klapkou natáčecího dne se objevila Halle Berry s Markem Wahlbergem. „Zkusil jsem na ně mávnout, jestli by si se mnou neudělali fotku, a i když jsem tomu moc šancí nedával, vyšlo to! Oba byli moc sympatičtí.“

Na Slavíkovi vznikla spolupráce, kterou nikdo nečekal: Tohoto zpěváka si vybrala Lucie Bílá

Ochranka pak přiznala, že Honza s Lukášem byli jediní, komu američtí herci na fotografii kývli. „Jsem velký fanoušek Halle Berry, miluju hlavně její film Gothika, Marka mám zase nejraději v Transformers nebo v Pevném poutu. Byl to zážitek jako hrom a krásné ukončení výletu do Londýna,“ dodává nadšený Honza Bendig. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků