Tomáš Verner a jeho manželka Tammy už mají dva syny.

Tomáš Verner a jeho manželka Tammy už mají dva syny. Michaela Feuereislová

Náš malý uzlíček radosti! Tomáš Verner se stal dvojnásobným tatínkem

Bývalý krasobruslař Tomáš Verner (35) se stal dvojnásobným tatínkem. Jeho manželka Tammy přivedla na svět opět syna. Fotkou z porodnice se Verner pochlubil na sociální síti.

„Náš malý uzlíček radosti. Moje úžasná žena Tammy přivedla na svět našeho druhého syna Tima (Timothyho) Vernera. Jsem navždy vděčný za náš druhý zázrak lásky,“ napsal Verner, který loni skončil na třetím místě v taneční soutěži StarDance.

Bronzový účastník StarDance těhotnou manželku dost zanedbával. Hrozil by rozvod, pokud by odjel do Číny

Na dalšího syna se s manželkou moc těšili. Původně to přitom vypadalo na holčičku. „Druhé těhotenství je pro Tammy náročnější, je více vyčerpaná, ale je svým způsobem jednodušší, už ví, do čeho jde. Mysleli jsme si původně, že budeme čekat holčičku, ale ultrazvuk ukázal druhého klučinu. Teď se koukám na svoji ženu a zdá se mi spokojená,“ smál se před časem sportovec.

Nespojuje je jen to, že mají za sebou úspěšnou sportovní kariéru. Verner a Šafářová se ve stejný čas dočkají druhého dítěte

Verner kvůli rodině plánoval omezit i pracovní aktivity, kterých měl někdy až moc. „Musím tomu přizpůsobit svůj životní i pracovní styl. Brzy přijdou změny v mém pracovním životě, a ty budou docela radikální. Potřebuji pro svoji práci hlavně zázemí v rodině, a ne abych měl 4 práce jako dnes, tak něco prostě půjde stranou,“ říkal Super.cz v únoru. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků