Partnerka Davida Stypky Kateřina převzala jednu z cen.

Partnerka Davida Stypky Kateřina převzala jednu z cen. Herminapress

Rok po smrti získal David Stypka tři Anděly. Ewa Farna plakala, ve společnosti se poprvé objevila partnerka Kateřina

Na cenách Anděl letos nejvíce bodoval zpěvák, který se svého úspěchu bohužel nedožil. David Stypka loni v lednu podlehl rakovině slinivky. Hudebník se nedožil ani vydání své desky Dýchej, kterou dokončovala jeho kapela Bandjeez. Deska sklízí zasloužené úspěchy a akademici ji odměnili hned třemi cenami.

Jednu cenu za Davida Stypku převzala partnerka Kateřina, na pódiu poděkovala také Davidova maminka. Při slovech Kateřiny, která měla s hudebníkem tři děti, mnozí včetně zpěvačky Ewy Farne neudrželi slzy. Ewa byla Stypkovou blízkou kamarádkou, nazpívali spolu také duet.

Osm měsíců po smrti Davida Stypky (✝41) vychází jeho album. Poslechněte si úvodní píseň

"Moc tady chybí, nejen u nás doma,“ řekla Kateřina, která poděkovala i za vlnu pomoci a empatii, které se jí po předčasné smrti manžela dostalo.

Na pódium přišla také zpěvákova maminka Marie Stypková, která v emotivním projevu na závěr poděkovala i za to, že mohla být a je Davidovou mámou.

Tohle chytne za srdce: Hudebníci poslali vzkazy do nebe zesnulému Davidu Stypkovi (✝41)

"Chtěla bych poděkovat za všechno. Chtěla bych Davídkovi nahoru vzkázat, že jsem na něj hrozně pyšná. A jsem hrozně ráda, že jsem mohla být jeho máma, a ještě pořád jsem. Poslouchejte Davidovu muziku. Když bude hrát jeho muzika, tak Davida vždycky aspoň na chvíli vzkřísíte,“ dodala smutně. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků