Lenka Vacvalová se vdala

Lenka Vacvalová se vdala Foto: Archiv L. Vacvalové

Kráska ze Soudkyně Barbary se vdala! Takhle to sexy rusovlásce slušelo ve svatebním

Moderátorka a bývalá hvězda Soudkyně Barbary Lenka Vacvalová (33) se vdala. Fotografovi Janu Poláčkovi řekla své "ano" ve Vysokých Tatrách. Podívejte se v naší galerii, jak to sexy zrzce slušelo ve svatebním.

"Pán a paní Poláčkovi," oznámila novinku Vacvalová, která se stala vdanou paní v sobotu. Novomanžele pojí velká láska k horám, Vacvalová je známou ultramaratonovou milovnicí, která miluje běh a chůzi v extrémních podmínkách na horách. S manželem je pojí stejná vášeň.

„Brali jsme se v kostele v Tatranské Kotlině. Chtěli jsme mít tradiční svatbu v Tatrách, kde jsme se seznámili,“ prozradila Super.cz Vacvalová, která si i sama navrhla svatební šaty. „Vzadu měly vyšitá místa, která byla pro náš vztah klíčová, a kde nám spolu bylo dobře. Korunku a šperky na ramena mi navrhla slovenská návrhářka Magaela,“ dodala čerstvá novomanželka.

Rusovlasá slovenská sexy moderátorka dříve laškovala s exmanželem Partyšové: Teď běhá s přítelem ultramaratony a miluje extrémy

Lenka je první Slovenkou, přeběhla Slovensko z východu na západ. Trať dlouhou 488 km běžela 11 dnů, přičemž zaběhla obrazně řečeno 11 maratonů v řadě za sebou. "Bylo to náročné, třetí den běhu jsem zkolabovala na dehydrataci a skončila v popradské nemocnici. Naštěstí mi pomohla infuze a mohla jsem pokračovat," řekla Super.cz po sladkém triumfu Lenka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků