Kdo by řekl, že se tihle dva vzájemně tolik obdivují?

Kdo by řekl, že se tihle dva vzájemně tolik obdivují? Foto: Super.cz/DreamWorks/Courtesy Everett Collection a Profimedia.cz

Tohle se může stát jen v Hollywoodu: Shrek reagoval na fotku Ala Pacina a fanoušci jsou v rauši

Když se herec Jason Momoa (42) podělil o fotku z večeře s přáteli, ke které se připojil i legendární Al Pacino (81), nejspíš netušil, jaké ohlasy u fanoušků vyvolá. Ti si totiž okamžitě všimli Pacinova krytu na telefon se Shrekem.

Hercův vkus, co se animovaných postav týče, na sociálních sítích velmi hlasitě ocenili. A protože fotka hodně trendovala, studia Dream Works Animation, která mají Shreka na svědomí, na ni zareagovala po svém.

Na svém oficiálním Twitteru sdílela fotku Shreka s telefonem v ruce a krytem s Alem Pacinem. „Legenda pozná legendu,“ dal by se přeložit popisek k fotce.

Ze „Shrekovy reakce“ na Pacinovu fotku šli už fanoušci úplně do kolen. V komentářích se objevily například návrhy na remake Kmotra se Shrekem v titulní roli a podobně.

Blake Lively opět vytrolila slavného manžela: Mrkněte, jakým komentářem pobavila fanoušky tentokrát

Podle Variety také rapidně stoupla poptávka po krytech na telefony se Shrekem nebo Alem Pacinem, a tak nezbývá než doufat, že se v budoucnu dočkáme spolupráce těchto dvou legend. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků