Ivana Andrlová si zahrála v seriálu. FTV Prima

Ivana Andrlová se vrátila na televizní obrazovky. Z rozkošné princezny je rozverná důchodkyně

Herečka Ivana Andrlová (61) se vrátila na televizní obrazovky. Představitelka rozkošných pohádkových princezen si zahrála v seriálu z vojenského prostředí 1. Mise. Oblíbená herečka si s chutí zahrála maminku Alice, kterou hraje Kristýna Leichtová (36).

Princeznou zůstane Ivana Andrlová v diváckých srdcích patrně už navždycky. A to i přesto, že od chvíle, kdy nasadila korunku naposledy, ztvárnila už řadu rolí maminek, tchyní i tetiček. Tentokrát si ale zahrála důchodkyni a zároveň rozvernou tchyni Jana Dolanského (44) alias plukovníka Dana Hofmana, manžela Alice.

Ivana Andrlová po dlouhé době ve společnosti: Takhle teď vypadá představitelka rozkošných princezen

Andrlovou nabídka vůbec nezaskočila a natáčení si naopak moc užila. „Není se čemu divit, je mi jedenašedesát. Kdyby se dnes chodilo do důchodu jako dřív, už bych v něm byla,“ říká Ivana Andrlová. Nabídka role důchodkyně ji rozhodně neurazila.

Jak dnes vypadají oblíbené pohádkové princezny? Mrkněte, jak to sluší Jasněnce, Adélce či princezně ze skal

„Naopak, jsem ráda. Chci hrát důchodkyně, ale málokoho to zřejmě napadne. Ale já už princezny opravdu hrát nemůžu,“ uznává s tím, že i ona sama je dávno babičkou. A to čtyřleté vnučky Rozárky. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků