Sean Penn s exmanželkou Leilou

Sean Penn s exmanželkou Leilou Profimedia.cz

Sean Penn (61) nečekaně otevřeně o rozvodu se třetí ženou (30): To já jsem podělal naše manželství

Sean Penn (61) nedávno dovršil rozvod s krásnou Leilou George D'Onofrio (30). Ve vztahu byli pět let, ale svoji pouhý rok. Leila byla hercovou v pořadí třetí ženou a z rozchodu neměl radost ani Penn sám. Nečekaně otevřeně o něm nyní promluvil v rozhovoru pro Hollywood Authentic.

„Existuje žena, kterou moc miluji. Leila George, již nyní vídám pouze jednou za čas, protože jsem podělal naše manželství,“ šokoval zpovědí Penn. "Byli jsme svoji prakticky jen rok, ale celých pět let jsem ji zanedbával,“ přiznal.

Dále ujistil, že svou ženu nikdy nepodvedl, ale upřednostňoval před vztahem jiné věci a až příliš se utápěl v depresích nebo alkoholu.

Ani na třetí pokus mu to nevyšlo. Exmanžel Madonny se rok od svatby rozvádí s o 31 let mladší herečkou

„Možná vás to bude šokovat, ale když si úžasná, krásná, talentovaná dívka vezme muže v podstatě v seniorním věku, nemá zrovna radost, že ho nachází ve 4 ráno, jak zničeně sleduje zprávy, a v 11:30 se nalije vodkou a zobne si prášek na spaní, aby unikl od všech těch sra*ek, co se ve světě dějí, a odpadne na gauči,“ vysvětlil příčinu krachu vztahu.

Penn dodal, že se ze svých chyb poučil, a dnes už nezvedá telefon pokaždé, když zazvoní. Někdy se bez něj dokonce obejde i 12 hodin. Ujasnil si zkrátka priority, a i když léky na spaní stále užívá, nejsou pro něj už útěkem před realitou.

Herec bere velmi vážně sociální a politické problémy ve světě, jak je patrné i z jeho intenzivní charitativní a dokumentární činnosti. Po vypuknutí války na Ukrajině do země, kde už předtím točil dokument, okamžitě zamířil se svým štábem.

Emočně rozervaný Sean Penn popsal setkání s prezidentem Zelenským: Sešli se v den, kdy ruská armáda napadla Ukrajinu

Sean byl v letech 1985-1989 ženatý s Madonnou, v letech 1996-2010 zase s herečkou Robin Wright, se kterou má dceru Dylan (30) a syna Hoppera (28). 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků