Taťána Makarenko na Českém plese Super.cz

Nejdražší šperky Českého plesu? Taťána Makarenko zářila s diamanty za více než tři miliony korun

Ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (32) ctí recyklaci v módě. Šaty, které vynesla na slavnostní Český ples, už známe z focení medailonků finalistek její soutěže krásy a také z focení vítězky Karolíny Kopíncové (24) s Miss Tanzania.

"Je to tak, šaty jsou součástí medailonků Miss Czech Republic, pro které byly ušité, a já je využila i na tuto příležitost. Věřím svému stylistovi Samovi Dolcemu, který mě vždy obléká. Jsou, myslím, hezké nejen pro mladé slečny, ale i pro ty zralejší," řekla Super.cz Makarenko, která šaty doplnila diamantovými šperky za více než tři miliony korun.

Na ples ji doprovodil její partner Martin Pánek. Ten byl v Obecním domě trošku jako doma. Spoluvlastní zde restauraci a klub a jeho firma také připravovala catering na ples.

Dovolená? Ani náhodou! 10 nejkrásnějších dívek Česka má na Zanzibaru tvrdý režim, dokonalá těla musí ukazovat už v 5 hodin ráno

"Jsem za to ráda, že tu je se mnou. Je to druhá nebo třetí velká akce, kde jsme spolu. Blíží se i mé finále, kde určitě bude taky. Jsem ráda, že mě může podpořit. Nebylo zvykem, že na mém finále partner byl," říká Taťána.

"Martin je tu částečně i pracovně. Sedíme vedle sebe u stolu a říkáme si, jak nám chutná. Není zvykem, že váš tým vaří jídlo a vy ho pak ochutnáváte. Má z toho dnes zážitek stejně jako já," dodala Makarenko. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků