Lenny Super.cz

Mamince Lence Filipové je čím dál víc podobná: Zpěvačka Lenny promluvila o svatbě a miminku s přítelem Marpem

Rok od roku je zpěvačka Lenny (28) čím dál tím víc podobná svojí mamince Lence Filipové (68). "I ona mi říká, že jsem její mladší kopie," souhlasila Lenny, která s maminkou nazpívala i song k seriálu Kukačky a společně také koncertovaly.

"Je určitě příjemné spolu trávit čas i na jevišti, ale jsme spolu i tak často, protože maminka miluje našeho pejska, což nás také spojuje. Pokud jde o koncerty, byly takovou strašně příjemnou životní částí. Teď spolu tak úpně intenzivně nekoncertujeme ani nebudeme. Je to spíš taková ojedinělá příležitost," míní Lenny.

První rozhovor po 4 letech: Lenka Filipová (67) nestárne. Svěřila se, jak zvládla lockdown, a promluvila o i příteli dcery Lenny

Protože jsme s její maminkou před časem vedli rozhovor, zda už netouží po vnoučeti, chtěli jsme vědět, jak to Lenny má s případnou svatbou a miminkem s přítelem Otou Petřinou alias Marpem, s nímž už je čtyři roky. "V budoucnu určitě, já děti miluju, chci mít svoje, ale myslím si, že na to je ještě čas. Stejně jako na svatbu," uzavřela zpěvačka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků