Katarína je stálicí pořadu Farmář hledá ženu.

Katarína je stálicí pořadu Farmář hledá ženu. FTV Prima

Femme fatale českých farmářů je zpět: Najde Katarína konečně lásku?

Fanoušci reality show Farmář hledá ženu, v níž se seznamují čeští farmáři a farmářky na základě dopisů, které jim zájemci píšou, ji dobře znají. Katarína se totiž objevila hned v několika řadách populárního pořadu. Nebude chybět ani v té nejnovější.

Diváci se s Katarínou seznámili ve druhé sérii, kde se snažila zabojovat o Standu Sekaninu. Její snaha bohužel nedopadla, žena se ale nevzdala a zkoušela to dál. „Je to taková femme fatale českých farmářů. Umí chytnout za srdce, ale také pořádně vodit za nos. Zkouší štěstí. Rozhodně ne ale napříč dalšími reality show. Katarína je věrná pořadu Farmář hledá ženu,“ říká jeden z členů štábu.

Tohle jsou farmáři z oblíbené reality show, kteří zabojují o lásku: Oslovil by vás některý z nich?

V aktuální řadě se o přízeň potenciálních partnerů a partnerek ucházejí Josef Kučera (28), Pavel Pollreich (57), František Mařík (36), Andrea Víznerová (38) a Zdeněk Slouka (36). Blízko bude mít Katarína k posledně jmenovanému, o jeho srdce ale soutěžit nebude (i když kdo ví?), Zdeněk si ji osobně vyžádá do role jakési vztahové poradkyně.

„Jsem bytostně přesvědčen, že Katarína celým srdcem a upřímně hledá lásku. Teď už snad i ze zvyku, někdy mi připadá, že se cítí být součástí celé produkce. Jednou se stalo, že organizovala dokonce i Laďku Něrgešovou (smích). Ale cením si na ní toho, že nechodí do všech show, že zkrátka sní o životě po boku farmáře. Třeba se jí to jednou splní,“ dodává muž z produkce pořadu, který vysílá Prima Show v neděli a Prima v pondělí večer. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků