Partnerka Mirka Šimůnka prozradila detaily chystané veselky

Partnerka Mirka Šimůnka prozradila detaily chystané veselky Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Jaká bude druhá svatba Mirka Šimůnka a jeho krásné Alice. Jsou ve hře bílé svatebky?

Díky ní našel Mirek Šimůnek (45) znovu smysl života a vyhrál bitvu se závislostí. Alice Tobiášová dostává hercův vděk zpět ve formě lásky. „Náš vztah je přátelský, dlouholetý a naplněný vzájemným respektem, samozřejmě velkou vzájemnou důvěrou,“ komentuje pro Super.cz vztah.

Představitel pohádkových princů ji loni na Štědrý den požádal o ruku a ona souhlasila. „Zásnuby na Štědrý den bych přála každému, byla to krásná a nezapomenutelná chvíle, kdy jsem opravdu nemohla říci nic jiného než ano,“ vzpomíná na kouzelný moment Alice a dále dodává další detaily: „Pohádkový princ si pokleknul a za přítomnosti písně Karla Gotta Už z hor zní zvon, kterou miluji, mne požádal o ruku držíc v druhé ruce krabičku s diamantovým prstenem.“

Tento nádherný prsten jí navlékl: Mirek Šimůnek promluvil o svatbě s krásnou Alicí i o dětech

Jelikož bude svatba pro oba již druhá v pořadí, proběhne prý skromně v přítomnosti jen těch nejbližších přátel a rodiny. Nejspíš nedojde ani na sněhobílou róbu. „Já vím že mají být nevěsty v bílém, ale já miluji barvu šampaň či nude, takže šaty vidím spíše v těchto barvách,“ usmívá se Alice.

A bude na svatbě něco unikátního, nezvyklého. „Myslím, že nic speciálního nepotřebujeme ani na svatbě, ani v životě. Oba jsme pochopili, co je v životě důležité, já sama chci žít v klidu a v pohodě, věřte mi, že nic není víc než toto zmíněné,“ říká sympatická brunetka, která se těší na společně strávené roky. „S Mirkem nás pojí velký životní příběh a je pouze na nás, jak náš společný život uchopíme.“

Miroslav Šimůnek prozradil detaily chystané svatby: Proběhne v Česku a hosté už se prý zvou sami

S Alicí Tobiášovou jsme se potkali u příležitosti představení nadace BJP Foundation, která byla založena profesionálním MMA zápasníkem Jiřím BJP Procházkou, kde působí na pozici výkonné ředitelky. „Pozici mi nabídl můj dlouholetý kamarád Jiří BJP Procházka, upřímně jsem neváhala ani minutu a tuto nabídku přijala. S Jiřím jsme pomáhali téměř jednu dekádu, pojily nás nejen společné charitativní akce, organizace, ale i konkrétní příběhy dětí, kterým jsme oba pomohli a měli z nich hřejivý pocit na duši,“ promluvila Tobiášová o nadaci. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků