Jessica Alves

Jessica Alves Profimedia.cz

Přeoperovaný Ken už není klasická Barbie. Z plastikové blond madam s bujným poprsím je brunetka

Jessica Alves (38) si naplno užívá svou proměnu v ženu. Dříve byla Kenem Rodrigem, dnes je z ní Barbie Jessica, jež podstoupila bezpočet zkrášlovacích operací a nepřestává v úpravách svého těla.

Alves se stylizovala do role vnadné Barbie, ale rozhodla se pro trochu toho vlasového experimentování. Z blondýny je rázem šik bruneta! A kupodivu jí tmavší odstín vlasů sedí. Alves zapózovala na nejnovějších snímcích v Turecku. Žhavé prádélko tentokrát nechala ve skříni a vyzkoušela šaty, v nichž se cítila jako princezna.

Dostalo se jí drsného odmítnutí! Jessica Alves chtěla větší poprsí, ale u slavných chirurgů neuspěla

Coby Barbie je teď Jessica doslova na roztrhání a před fotografy pózuje jako na běžícím pásu. Ač už má za sebou plastické operace všeho druhu, se svým poprsím ještě není úplně spokojená a klidně by si ho nechala ještě upravit. To jí ale lékaři nedoporučují.

„No nyní vypadají dobře, mám na sobě push-up podprsenku, ale když si ji sundám, mám prsa nízko a jsou daleko od sebe. Chtěla bych, aby vypadala tak, jako teď v podprsence, aby byla výš, blíž u sebe a rozhodně větší,“ vyslovila své přání tato plastiková dáma. Další zákrok by se ale neobešel bez zdravotních následků, a tak si Jessica zatím nechala zajít chuť. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků