Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová se rozvedli.

Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová se rozvedli. Michaela Feuereislová

Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý jsou rozvedeni. Do poslední chvíle to byly patologické lži, šokuje modelka

Modelka Taťána Kuchařová (34) a hudebník Ondřej Brzobohatý (39) jsou od poloviny března oficiálně rozvedeni. Hvězdný pár oznámil rozchod v prosinci.

„Konkrétní důvody našeho rozchodu si necháme pro sebe, ale chtěli bychom zdůraznit, že se naše problémy netýkají vzájemné nevraživosti nebo neochoty či neschopnosti založit rodinu. Oba doufáme, že v dalším životě najdeme své štěstí," vzkázali tehdy v prohlášení.

Taťána Gregor Brzobohatá chtěla s manželem rodinu, ale přišel zvrat. Veliké zklamání a žádost o rozvod

Někdejší Miss World se po rozvodu vrátila ke svému dívčímu příjmení Kuchařová. Rozvod s ní prý zamával. Obzvlášť když se v Blesku objevily fotografie Ondřeje Brzobohatého po boku kolegyně z divadla.

„Do poslední chvíle to byly jenom patologické lži. Bylo šokující, že po osmi letech, kdy někomu věříš a miluješ ho se vším všudy, tedy i s těmi temnými stránkami, přijde najednou úplný zlom,“ řekla v rozhovoru pro pořad ShowTime Kuchařová s tím, že si teprve zvyká na to, že je single.

Kdopak to je? Ondřej Gregor Brzobohatý tráví čas po boku této krásné tanečnice

„Je to docela sranda, všichni mi někoho dohazují,“ dodala. S bývalým manželem není Taťána v žádném kontaktu. Těžké životní období zahání prací a cestováním.

Kuchařová s Brzobohatým se do sebe zamilovali před osmi lety. O tři roky později se konala svatba ve Strahovském klášteře. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků