Katie Price

Katie Price Profimedia.cz

Silikonová Katie Price se slunila v bikinách u bazénu. Snoubenec by si z jejích ňader mohl udělat pohodlný polštář

Někdejší britská modelka a obletovaná celebrita Katie Price (43) je známá tím, že to celý život přehání s plastickými úpravami svého zevnějšku. A to tak, až se to na její vizáži projevuje čím dál negativněji.

Jen poprsí si nechala upravit celkem třináctkrát a několikrát podstoupila i nejrůznější zákroky v oblasti obličeje. Její ňadra se tak tyčí směrem nahoru v naprosto nepřirozené poloze, o čemž svědčí i snímky v bikinách, které pořídili fotografové v Thajsku, kde Katie chytá bronz se svým snoubencem Carlem Woodsem.

Exmanžel plastikové Katie Price míří na policii, kam ho měla kvůli údajnému znásilnění dostat sama modelka

Ten by si z poprsí své lásky, která v bazénu ležela na lehátku, klidně mohl udělat pohodlný polštář. Katie Price přitom dříve patřila k žádaným sexsymbolům. Svlékala se pro Playboy a další časopisy a objevila se v celé řadě televizních pořadů. Její autobiografický román byl dokonce nominován na prestižní British Book Award a šel doslova na dračku.

Z krásné kudrnaté holky silikonová celebrita: Podívejte se na proměnu Katie Price

Britská hvězdička je zároveň pětinásobnou maminkou, jež by ráda svou rodinku rozšířila o šestého potomka. První dítě přivedla na svět ve čtyřiadvaceti letech. Tehdy porodila syna Harveyho (19), jehož otcem je fotbalista Dwight Yorke. Se zpěvákem Peterem Andrem má syna Juniora (16) a dceru Princess Tiaamii (15). Bývalý manžel Kieran Hayler je zase tatínkem holčičky Bunny (7) a kluka Jetta (8).

Někdejší sexbomba má už pro případné další děťátko se snoubencem Carlem Woodsem vymyšlené i jméno - Miracle (Zázrak). 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků