Paris Jackson má neuvěřitelně pronikavý pohled.

Paris Jackson má neuvěřitelně pronikavý pohled. Profimedia.cz

Dcera Michaela Jacksona roste do neskutečné krásky a má neuvěřitelně hypnotizující pohled

Třináctiletá Paris Jackson pomalu dospívá a je jasné, že s každým rokem roste do krásy. Co však na první pohled upoutá snad každého, jsou její kočičí oči blankytně modré barvy. Ty si dcera popového krále během premiéry Michael Jackson: The Immortal World Tour v losangeleském Staples Centre ještě zvýraznila hnědými stíny a černými linkami kolem očí. Přestože už působila jako mladá slečna, dítě v sobě zapřít nechtěla, a tak si oblékla svetr s portrétem Goofyho od Disneye.

The Immortal World Tour je představení talentovaných akrobatů ze světoznámého uskupení Cirque Du Soleil, kteří tak tímto mistrovským dílem vzdali hold zesnulému zpěvákovi. Paris se na premiéru přišla podívat i se svými bratry - Princem (14) a Blanketem (9). Ani jedno z Jacksonových dětí přitom živé vystoupení svého otce nikdy nevidělo. Michael zemřel v roce 2009 jen pár měsíců před obrovským plánovaným turné padesáti koncertů.

Na události se ukázalo plno známých osobností jako Rihanna (32), Justin Bieber (26), několik sourozenců Michaela Jacksona, zpěvačka Brandy a další. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků