Alicia Amira

Alicia Amira Profimedia.cz

Živá Barbie se pochlubila snímky, které od sebe dělí pouhé tři roky: Budete se divit, kolik zákroků za tu dobu stihla

Modelce jménem Alicia Amira (31) se také přezdívá živá Barbie. Svému idolu se snaží podobat co nejvíc a celkem se jí to daří. Na Instagramu se nyní pochlubila, kolika zákroky od roku 2019 prošla, a přidala snímky, na kterých je proměna patrná.

Aby dosáhla kýženého efektu, podstoupila plastiku prsou, nosu, zákroky na čele, okolo očí a výplně tváří a rtů. A prý ještě nekončí.

„2019 vs 2022,“ popsala fotografie. „Nikdy jsem si nevybrala být Bimbo, ale spíš jsem vyzdvihla, čím jsem. Nic mě nedělá šťastnější, než když se podobám svému ideálu krásy,“ nechala se slyšet.

Dívka (27) chce mít největší zadek světa: Kvůli extrémnímu vzhledu má ale problém najít partnera

„Cítím se volná a silná, když dělám, co chci. Jsem zdravější, šťastnější a víc sexy. My barbíny nestárneme, jen máme víc plastik,“ dodala.

Z fotek je patrné, že jí na těle přibyla také tetování, vytetovat a pozvednout si nechala i obočí a nosí hustší řasy a delší nehty. Její rty jsou dvojnásobné, o poprsí ani nemluvě.

Doplnila, že zákroků ale podstoupila daleko víc, než kolik jich zmínila u fotografií. Pro fanoušky je inspirací. Proměnu hodnotí jako změnu k lepšímu.

Dívka (24) s "nejtlustší vaginou světa" se pochlubila dalšími bizarními zákroky: Co šlo na řadu tentokrát?

A jestli s plastikami Alicia někdy přestane? „Nemyslím si, protože nemám žádný cíl. Miluji tu transformaci. Čím víc plastik, tím líp,“ stojí si za svým.

Modelce se také líbí představa, že se muži uspokojují při pohledu na její fotografie. Ji samotnou prý přitahují lidé, kteří působí stejně uměle jako ona. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků