Javon Walton

Javon Walton Foto: Elizabeth Morris/Amazon Studios/The Hollywood Archive

Lidé si kvůli Euforii myslí, že jsem zlý, ale jsem normální kluk, říká představitel (15) drsného dealera Ashtraye

V populárním seriálu Euforie ztvárnil drsňáka Ashtraye, ve skutečném životě je ale Javon Walton (15) úplně obyčejný kluk, který chodí na střední, bojuje s matikou a na rozdíl od své postavy rozhodně nekšeftuje s drogami a nenosí po kapsách zbraň.

„Ani nechodím na večírky,“ přiznal pro magazín Esquire. „Nějaké asi přijdou, ale určitě ne tak intenzivní jako v Euforii,“ ujistil fanoušky.

V seriálu působí od první série, začal točit jako jedenáctiletý a šlo o jeho televizní debut. Po odvysílání druhé a zatím poslední řady je však osud jeho postavy nejasný.

Hvězdu Euforie trollí kvůli plným rtům: Mladou herečku (24) proslavily filmy pro dospělé

V průběhu natáčení se Walton učil doma, už nějakou dobu je ale zpátky v lavici a věnuje se i svému dalšímu velkému koníčku, boxu. Dokonce trénuje na letní olympiádu 2024.

S tím, co zažívají děti v Euforii, se ve škole naštěstí nesetkal. „Občas mě někdo pronásleduje a fotí bez mého vědomí, ale to je tak všechno,“ nechal se slyšet se smíchem.

Ne že by si na mladého herce někdo troufnul, potom, jak drsnou roli vzal na svá bedra. Ve skutečnosti ale takový drsňák není, ani nemá potetovaný obličej.

Před kamerou se nebojí svléknout, pokud to stojí za to: Tohle si myslí nejhanbatější hvězda Euforie o nahotě ve filmech

„Lidé si automaticky myslí, že jsem zlý, protože hraju Ashtraye, ale jsem normální kluk,“ vzkázal na závěr.

Působivý herecký výkon Waltonovi otevřel mnoho dveří. Letos se objeví také ve třetí řadě seriálu Umbrella Academy a aktuálně dotočil snímek Samaritan, kde se blýskne po boku Sylvestera Stallona.

A jeho herecké ambice? „Strašně si chci zahrát superhrdinu! Robin by byl skvělý. Pořád říkám, že Batman potřebuje i Robina,“ narážel na nový snímek s Robertem Pattinsonem v hlavní roli, který jde aktuálně do kin. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků