Michael Sheen a Anna Lundberg čekají druhého potomka.

Michael Sheen a Anna Lundberg čekají druhého potomka. Profimedia.cz

Hollywoodský herec (53) bude potřetí otcem: Partnerka, která je jen o 5 let starší než jeho první dcera, je těhotná

Herec Michael Sheen (53) se pochlubil, že s partnerkou Annou Lundberg (27) čekají druhého potomka. Radostnou zprávu zveřejnil na Twitteru, kde se podělil i o fotku jejího bříška.

Na něm bylo vidět i ručičku jejich dvouleté dcery Lyry. „Zdá se, že je na cestě další,“ popsal snímek Sheen.

Vztah s o polovinu mladší herečkou zveřejnil v květnu 2019, o čtyři měsíce později se jim narodila dcerka. Herec má ještě dospělou dceru Lily (23) ze vztahu s herečkou Kate Beckinsale.

Hollywoodský herec (50) vyvedl o polovinu mladší přítelkyni: Tahle kráska mu co nevidět porodí miminko!

S Annou se spolu objevili i před kamerou, v průběhu lockdownu se zapojili do projektu Staged, sitkomu natočeného pomocí videokonferenční technologie. Ztvárnili své fiktivní verze, které se uprostřed pandemie snaží skloubit práci a rodičovské povinnosti. Točilo se převážně po nocích, když dcera spala.

„Nemyslím, že bych s tebou byla, kdyby ses choval jako tvoje seriálová verze,“ sdělila partnerovi na rovinu Anna během rozhovoru pro Radio Times.

Lockdown si ale spíš užili, Michael aspoň mohl trávit čas s dcerou. „Plán byl, že až se Lyra narodí, budeme doma jako rodina. Máme zahradu, takže to pro nás bylo skvělé,“ nechal se slyšet Michael.

Adriana Lima (40) je těhotná: Topmodelka čeká svého třetího potomka s fešným producentem

„Byl to luxus mít Michaela doma. Bylo to skvělé a Lyra si to hodně užila,“ doplnila Anna.

A do nových projektů se Sheen zatím příliš nehrne. Do roku 2021 působil také v seriálu Prodigal Son a aktuálně se věnuje jednomu filmovému projektu plus dabingu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků