Jennifer Lopez a Ben Affleck Video: Profimedia.cz

Tuli, tuli! Jennifer Lopez se od staronového partnera Bena Afflecka nemůže odtrhnout

Tihle dva jsou prostě nerozlučná dvojka. Ben Affleck (49) doprovodil Jennifer Lopez (52) na losangeleské promítání jejího posledního filmu Vem si mě a na červeném koberci se od sebe nemohli odtrhnout.

JLo vystavila svalnaté nožky v mini šatech značky Giambattista Valli a Ben ji po celou dobu zahrnoval něžnými polibky. Zpěvačka jenom zářila. Ostatně prožívá dle vlastních slov jedno z nejhezčích období v životě.

V rozhovoru pro březnové číslo Rolling Stone se dokonce o obnoveném vztahu s Affleckem rozpovídala víc. Přiznala, že jim před lety vztah krachnul kvůli kritice okolí a přehnané pozornosti celého světa. Byli prý příliš mladí a měli jiné hodnoty.

JLo šla s kůží na trh v sexy modelu a konečně prozradila, co před lety vedlo k rozchodu s Affleckem: Bylo to brutální

„Bylo to brutální. Prostě brutální. Taková ta věc, kterou pohřbíte hodně hluboko, abyste mohli jít dál. Je to vtipné, přitom jsme byli tak zamilovaní,“ řekla k rozchodu.

Dnes jsou o něco moudřejší a pevně věří, že jim to tentokrát klapne. „Myslím, že bychom se k sobě nevraceli, kdybychom si nebyli jistí, kam to povede,“ dodala k obnovené lásce.

Ben a Jennifer spolu chodili v letech 2002-2004 a dokonce byli zasnoubení. Loni si k sobě opět našli cestu po zpěvaččině rozchodu s Alexem Rodriguezem.

Že by Benovi něco naznačovala? Jennifer Lopez se na jevišti objevila ve svatebním. Dalšímu sňatku by se nebránila

Romantická komedie Vem si mě má v Česku premiéru 10. ledna a po boku Lopez se v hlavních rolích představí Owen Wilson nebo zpěvák Maluma. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků