Revoluce v cestování – last minute termíny už letos nebudou

Cestovní kanceláře hlásí nárůst first minute objednávek a ty nejoblíbenější hotely mají vyprodané termíny na letní sezónu. Kdo bude chtít na dovolenou, zůstane mu na výběr pouze omezená nabídka zájezdů nebo vůbec žádné. Výhodu mají ti, kteří vyhledávají dovolenou na portálech s širší nabídkou zájezdů, jako např. www.dovolena.cz, kde lze stále najít dostatek volných termínů.
Mallorca

Mallorca

Hotel Luna tropical park - Tento hotel se nachází v borovém lese. V populárním a živém letovisku El Arenal. Plážová promenáda a přístav se nacházejí jen 300 metrů od hotelu. Jsou zde k nalezení četné bary, restaurace a noční život. Veřejná doprava je poskytována z místa zastávky, která se nachází v blízkosti hotelu a je snadno dostupná pěšky.

Rezervovat
nyní na Dovolena.cz za 10 809 Kč včetně DPH
Egypt

Egypt

Hotel TIA HEIGHTS MAKADI BAY Vybavení Hotelu - Vstupní hala s recepcí, trezory na recepci, 24 hodinová pokojová služba, internetová kavárna, čínská restaurace, italská restaurace, restaurace a la carte Prince Kareem, několik barů včetně plážového, obchody, konferenční místnost, lékařská služba na zavolání, prádelna, vnitřní vyhřívaný bazén, velký bazén s dětskou částí. Slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma. Osušky s možností denní výměny zdarma.

Rezervovat
nyní na Dovolena.cz za 16 271 Kč včetně DPH
Turecko

Turecko

Hotel Titan nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci, 2 restaurace a´la carte, bar v hotelu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka ZDARMA, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, zahradu, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu.

Rezervovat
nyní na Dovolena.cz za 11 402 Kč včetně DPH
Dovolena.cz

Dovolena.cz

Na www.dovolena.cz najdete perfektně seřazené nabídky hotelů. Díky jedinečnému systému řazení českých a německých cestovních kanceláří se jedná o největší portál s nabídkami zájezdů na trhu.

Více informací
nyní na Dovolena.cz

Časová osa článků