Kim Kardashian a Kanye West se rozvádějí

Kim Kardashian a Kanye West se rozvádějí Profimedia.cz

Už toho má dost! Kim Kardashian se rázně ohradila vůči neustálým útokům Kanyeho Westa na její osobu

Kanye West (46) se nejprve snažil veřejně svou brzy již exmanželku Kim Kardashian (42) získat zpět, ale jakmile viděl, že už není cesty zpět, začal do své bývalé rýpat kvůli každému jejímu kroku.

Naposledy se vyjádřil k tomu, že jejich dcera North natáčí videa na TikToku proti jeho vůli, na což už Kim zareagovala vyjádřením na svém profilu na Instagramu, kde ji sleduje 284 milionů lidí.

„Kanyeho neustále útoky na mou osobu v rozhovorech i na sociálních médiích jsou mnohem bolestivější než jakékoliv video, které North natočí na Tik Tok. Jako rodič a hlavní pečovatel o naše děti, dělám to nejlepší, abych naši dceru ochránila a zároveň jí dopřála možnost se kreativně realizovat s dospělým dohledem, protože ji to dělá šťastnou,“ uvedla Kardashian.

Fanoušci divoce reagují na veřejné vyznání Kanyeho Westa: Neopovažuj se mu zase skočit na špek, vzkazují Kim Kardashian

„Rozvod je sám o sobě pro naše děti složitý a Kanyeho posedlost snahou kontrolovat a manipulovat naši situaci negativním směrem a veřejně, přináší jen další bolest pro všechny,“ napsala již evidentně rozčílená Kim. „Od začátku jsem nechtěla nic jiného, než vytvořit zdravou a fungující společnou péči, protože to je to nejlepší pro naše děti. Jsem smutná z toho, že Kanye tuto možnost každým svým krokem znemožňuje.“

Kanye West nese rozpad manželství těžce: Muchlování se sexy herečkou i výhružky novému příteli Kim Kardashian

Ač Kim Kardashian žila téměř veřejný život skrze reality show o její rodině, některé věci chce řešit v soukromí. „Přála bych si, abychom veškeré věci ohledně našich dětí řešili soukromě a doufám, že konečně odpoví třetímu právnímu zástupci, kterého má za poslední rok, abychom dořešili veškeré problémy v přátelském duchu.“ 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků