David Beckham

David Beckham Profimedia.cz

25 let jí pořád to samé, postěžoval si David Beckham na stravovací návyky Victorie

U Davida Beckhama (47) a jeho syna Brooklyna (23) je jídlo na jedné z prvních příček jejich zájmu. Oba se v kuchyni umí otáčet a nejstarší syn má už dokonce vlastní pořad o vaření na Facebooku s názvem Cookin‘ With Brooklyn.

I když doma David často připravuje chutné pokrmy a jejich vytvářením se chlubí na sociálních sítích, má v rodině jednoho člena, který to tak úplně neocení. „Občas jsem až emotivní ohledně jídla a dobrého pití. Když jím něco skvělého, chci, aby to ostatní ochutnali. Bohužel jsem ženatý s někým, kdo jí to samé jídlo dokola posledních 25 let,“ postěžoval si na Victorii (48) v podcastu River Cafe Table 4 David Beckham.

Skvěle vaří, dělá krásné děti a ještě k tomu to umí se rtěnkou! Je něco, co by David Beckham nezvládl?

„Od chvíle, co jsem ji potkal, jí jen grilovanou rybu a dušenou zeleninu. Velmi zřídka od toho ustoupí. Byl tu ale moment, kdy jedla něco i z mého talíře, a to bylo v době, kdy byla těhotná s Harper, to bylo úžasné,“ vzpomínal bývalý fotbalista na krátký záblesk lásky k jídlu jeho ženy Victorie: „Byl to jeden z mých nejhezčích večerů. Nevzpomenu si, co jsme jedli, ale vím, že od té doby už si to nedala.“

Victoria Beckham prozradila svůj oblíbený pokrm! Za nejnudnější jídlo na světě se jí vysmívají i v televizi

David umí o jídle mluvit s velikou vášní a velice zasvěceně, aby ne, když je jeho blízkým kamarádem šéfkuchař Gordon Ramsay. Ten nejspíš jeho zálibu ve vaření ještě více zažehl. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků