Zdeněk Macura

Zdeněk Macura Profimedia.cz

Poznali byste ho vůbec? Takhle dnes vypadá samozvaný ochránce Ivety Bartošové (✝48) Zdeněk Macura

Pamatujete si na Zdeňka Macuru (48)? Samozvaný ochránce žen se do širšího povědomí veřejnosti dostal coby ctitel zpěvačky Ivety Bartošové (✝48), kterou bránil před jejím přítelem Josefem Rychtářem (64). Softwarový inženýr později stavěl azylové chaloupky z palet, ve kterých chtěl poskytnout domov týraným ženám.

Známá je také jeho záliba ve všelijakých vynálezech a vychytávkách. Jednu z nich ukázal i na narozeninách své kamarádky Ivany, kde se po delší době objevil před zraky fotografů. S vlastním výrobkem ochotně zapózoval. Na košili měl připevněné kytky, které se dají v podobě magnetu připnout k jakémukoliv kousku oděvu. Z jeho dílny pochází také speciální wifi sensor dveří na baterii s teploměrem a další neotřelé technické vychytávky tohoto „českého Elona Muska“.

Osudoví muži Ivety Bartošové: Po boku popové princezny se objevili hudebníci, veterinář i designér

Macura oproti tomu, jak jsme ho znali dříve, viditelně zhubl, ostříhal se a oholil vousy. Před třemi lety ostatně prodělal lehkou mozkovou příhodu, což jistě přispělo k tomu, aby změnil životosprávu. Kutilovi tato proměna viditelně prospěla, jak se můžete přesvědčit v naší galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků