Pamela Anderson

Pamela Anderson Profimedia.cz

Šestý rozvod Pamely Anderson! 13 měsíců po svatbě s bodyguardem sundala prstýnek

Sexbombě z Pobřežní hlídky nevydrželo další manželství. Pamela Anderson (54) se rozvádí po 13 měsících manželství s Danem Hayhurstem.

Žádost o rozvod herečka podala v rodné Kanadě, kam se se svým pátým manželem v loňském roce přestěhovala. Informaci sdělil magazínu Rolling Stone zdroj blízký páru.

Toto je pátý manžel Pamely Anderson: Rozhovor do televize dělali v posteli, odpovědi prokládali mazlením

Dan Hayhurst byl jejím bodyguardem a zamilovali se do sebe na začátku roku 2020 v počátcích pandemie koronaviru, kdy se většina zemí uzavřela do lockdownu.

Svatba proběhla ještě v roce 2020, vzali se na Štědrý den ve Vancouveru při malém soukromém obřadu. „Jsem přesně tam, kde potřebuji být – v rukou muže, který mě opravdu miluje,“ uvedla tehdy Pamela pro DailyMailTV.

Jen všem ukažte, že jsme zbořili internet ještě před Kardashianovými, prohlašuje exmanžel Pamely Anderson

Šesté manželství rozhodně není tím nejkratším, jaké Anderson zažila. Tím byl anulovaný sňatek s podnikatelem Jonem Petersem v lednu roku 2020. Tehdy skončilo manželství po 12 dnech a herečka jej nejprve potvrdila přes svého tiskového mluvčího a vzápětí popřela.

Jejím prvním manželem byl Tommy Lee (1995-1998) se kterým má herečka dva syny. Poté byla vdaná rok za hudebníka Kida Rocka a dvakrát si vzala Ricka Solomona, se kterým jí to vždy vydrželo také jen rok. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků