Oliver Průcha tvoří pár s krásnou dcerou Kateřiny Neumannové Lucií. Super.cz

Český model a mladší kopie Leonarda DiCapria randí s dcerou Kateřiny Neumannové

Oliver Průcha je vítězem modelingové soutěže Pure Model 2018. Od té doby se toho v jeho životě událo mnoho, nejen po pracovní stránce.

„Začal jsem cestovat, poznal jsem spoustu nových lidí, nových míst, zlepšil jsem se v angličtině. Po skoro čtyřech letech od vítězství se mi to začíná vracet, musel jsem toho hodně odjezdit a trvalo, než se mi dostalo úspěchu. Teď to začíná vypadat dobře a mám z toho radost,“ svěřil Super.cz Oliver.

Vítěz prestižní modelingové soutěže promluvil o praktikách ve světě: I chlapi musejí jíst jen saláty

Díky modelingu už procestoval mnoho zemí napříč celým světem. Nejdále byl v Asii a nyní podepsal kontrakt v Los Angeles, čímž si splnil sen. Dá se ale skloubit kočovný modelingový život se soukromím a vztahy? Oliver, který randí s dcerou olympijské vítězky Kateřiny Neumannové Lucií (18), si stojí za tím, že ano.

„Určitě jo. Někdy je to složitější, protože kvůli modelingu člověk odletí pryč i na měsíc nebo dva. Skloubit se to ale určitě dá,“ usmívá se. Lucie se po vzoru maminky věnuje sportu, při němž se seznámili.

Seklo to nejen mamince: Kateřina Neumannová se pochlubila pohlednou dcerou Lucií (15)

„Poznali jsme se na tenise, který dřív hrála. Teď se věnuje spíš atletice. Potkali jsme se na mistráku a od té doby se začali bavit,“ vysvětluje. Tenis je jejich společným koníčkem. „K tenisu jsem se teď vrátil a hodně trénuju. Jde to ruku v ruce s modelingem, zlepšil jsem si postavu a klienti to vidí.“

Lucie je krásná mladá slečna, která by se v modelingu taktéž neztratila. Neuvažovala o tom, že by se vydali oba na stejnou profesní dráhu? „Myslím, že ne. Je šikovná na sport, to je její cesta,“ dodává Oliver. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků