Dana Morávková

Dana Morávková FTV Prima

Hvězda Ordinace Dana Morávková nastupuje do dalšího seriálu! Mrkněte, jak bude vypadat

Dana Morávková (50) přijala roli v novém seriálu. Po lékařce v Ordinaci si zahraje kapitánku v 1. Misi na konkurenční Primě. Jménem postavy - Rubešová - si zavzpomíná ještě na svůj další seriálový projekt, na Rodinná pouta.

„Myslím si, že je to shoda náhod, možná autory ani nenapadlo, že jsem kdysi hrála Andreu Rubešovou, a tady se moje postava také jmenuje Rubešová (křestním jménem Vlasta - pozn.),“ míní herečka.

Potvrzeno: Do zbrusu nového seriálu Primy nastupuje hvězda Ordinace!

Jejím seriálovým synem bude Radúz Mácha, manželem Zdeněk Podhůrský (63).

„Jsme se Zdeňkem Podhůrským takoví nadšení rodiče, protože našemu synovi jde o to, aby se dostal do Amsterodamu, a jsme šťastní, že se mu to daří, a přejeme mu, aby se tam dostal, protože tím pokračuje v našich šlépějích,“ nastínila atmosféru, v níž se bude její postava pohybovat.

Kristýna Leichtová se po mateřské vrací na obrazovky. V novém seriálu ji čekají líbací scény s kolegou Dolanským

Morávková není jedinou tváří z Ordinace. Jednu z hlavních rolí v 1. Misi hraje Pavel Řezníček a epizodní roli si „střihl“ i Ladislav Ondřej (30). Zahrál si fotbalistu, který si z noci s dívkou odnese zdravotní „památku“.

„Když mi na tu roli volali, upozorňoval jsem je, že jako fotbalista nevypadám a že korona s mým tělem taky udělala svoje. Já nehraju fotbal ani na playstationu. Podle mě jim to 10 lidí odmítlo, tak si řekli, že zavolají mně,“ smál se Ondřej. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků