Britney Spears

Britney Spears Profimedia.cz

Lépe svobodu asi vyjádřit nemohla: Britney Spears se fanouškům ukázala úplně nahá

Britney Spears (40) se podělila s fanoušky na sociální síti o zrcadlová selfie, na nichž je, jak ji pánbůh stvořil. Bradavky sice zakryla rukou a intimní partie smajlíkem v podobě srdíčka, aby jí Instagram fotografie nesmazal kvůli cenzuře, ale ani tak nenechala fanouškům příliš prostoru pro představivost.

Už v minulosti se párkrát předvedla nahoře bez. A i tentokrát tím zjevně chtěla vyjádřit svou nezávislost. „Nikdy jsem se necítila víc jako svobodná žena,“ popsala snímky. U příspěvku nicméně nepovolila komentáře.

Od té doby, co v listopadu znovu nabyla svéprávnosti, je Britney na svém profilu o něco odvážnější. A nejen to. Konečně opět může řídit vlastní auto nebo si dát skleničku vína.

O takhle odvážnou fotku se ještě nepodělila: Britney Spears se předvedla, jak si svírá obnažená ňadra

Jejím opatrovníkem byl 13 její otec Jamie, který se na podzim vzdal nuceného opatrovnictví, po nekonečných soudních bitvách, které s ním jeho dcera sváděla.

Ani vztahy s ostatními příbuznými, jmenovitě její sestrou Jamie Lynn a matkou Lynne, nejsou o moc lepší než s otcem. Na druhou stranu ji ale potkalo aspoň štěstí v lásce. V září se po čtyřech letech vztahu zasnoubila s partnerem Samem Asgharim. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků