Victoria Principal

Victoria Principal Profimedia.cz

Poznali byste ji? Podívejte se, jak dnes vypadá Bobbyho manželka Pamela z populárního seriálu Dallas

Populární seriál Dallas přikoval v 90. letech minulého století k českým obrazovkách tisíce diváků. Letos je tomu třicet let, kdy se u nás odvysílaly první díly této rodinné ságy o naftařské rodině Ewingů. V USA Dallas běžel na stanici CBS v letech 1978-1991.

Jednu z nejvýraznějších rolí ztvárnila herečka Victoria Principal, kterou si diváci pamatují coby Pamelu, jež byla manželkou Bobbyho Ewinga v podání Patricka Duffyho. Herečka nedávno oslavila 72. narozeniny, a jak je vidět, pořád je to šmrncovní dáma, které to moc sluší.

Poznáváte hvězdu Dallasu? Slavné Sue Ellen je 81 let. Vypadá skvěle a fit, shodují se fanoušci

Pohledná Američanka narozená v Japonsku po Dallasu dostávala spíše role v televizních filmech s nižším rozpočtem. Jejím posledním počinem byl snímek i stejnojmenný seriál Titáni. Mihla se také v seriálu Advokáti. Kromě herectví se však Principal věnuje také psaní knih a podnikání.

Ještě než se proslavila v Dallasu, živila se jako modelka a na své nesporné půvaby sbalila celou řadu slavných mužů. Její postelí prošli Frank Sinatra i Steven Spielberg. Nakonec se v době své velké slávy v roce 1985 provdala za plastického chirurga Harryho Glassmana, se kterým se po 21 letech rozvedla.

Bobby z Dallasu opět našel lásku. Herec (71) randí s hvězdou seriálu s příznačným názvem

A snad právě díky mladistvému vzhledu a soužití s plastickým chirurgem se dodnes traduje, že si ke svému zjevu pomáhala častými plastikami. Na půvabech jí to ale rozhodně neubíralo. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků