Lucie Vondráčková a Petr Vojnar

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar Michaela Feuereislová

Ptáčkové si špitají o rozchodu. Je láska Lucie Vondráčkové a Petra Vojnara minulostí?

Moderátor Petr Vojnar (45) se rozhodl začátek letošního roku prožít ve své vysněné Americe, kde nikdy předtím nebyl. Pro dovolenou si vybral Las Vegas. A tomu, že jde o pořádně luxusní dovolenou, nasvědčuje i fakt, že letěl business třídou. Cena letenky do Vegas v této třídě se běžně pohybuje minimálně okolo šedesáti tisíc korun.

"Zjistil jsem, že létání není pro mě. Přežít se to dá, jen když je člověk v business třídě, leží a spí. Neumím si představit, že bych seděl vzadu v economy, kde jsou předpokládám jen sedačky," překvapil Vojnar. Že by opravdu nevěděl, jak vypadají běžné sedačky v letadle?

"Není to úplně můj šálek kávy, dal jsem si prášek na spaní, červené víno a ještě mě čeká osm a půl hodiny," dodal moderátor, který byl na cestě do Las Vegas dvacet hodin. "Už na letišti mají mašiny, tak si dnes možná půjdu zahrát," dodal Vojnar.

Vánoce Lucie Vondráčkové? O příteli Vojnarovi nepadlo ani slovo

Zatím netuší, jak dlouho si v teplých krajích užije. "V Las Vegas budeme asi týden, uvidíme. Pak máme naplánovaný přesun do Mexika," řekl Super.cz Vojnar.

Na dovolenou nevyrazil s Lucií Vondráčkovou. Už několik týdnů se mluví o tom, že tahle láska je minulostí. Zatím se k tomu ale pár nevyjádřil. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků