Leonardo DiCaprio a Jennifer Lawrence ve filmu K zemi hleď!

Leonardo DiCaprio a Jennifer Lawrence ve filmu K zemi hleď! Profimedia.cz

Vystřelil si z nás režisér? Někteří diváci se po zhlédnutí nového trháku s DiCapriem nestačili divit

Divákům jednoduše nic neunikne. Po zhlédnutí satirického snímku K zemi hleď! odhalili, že telefonní číslo, které se v průběhu filmu objeví na obrazovce, není tak docela smyšlené. Ti, co ho vytočili, se opravdu dovolali na horkou linku, ovšem se sexuálními službami.

„Vítejte na nejžhavější horké lince v Americe. Pánové, naše žhavé dámy se nemohou dočkat, až si s vámi popovídají. Stiskněte jedničku. Dámy, pokud stojíte o vzrušující rozhovor se zajímavými muži, stiskněte dvojku,“ zaslechli na druhém konci aparátu poté, co číslo vytočili.

POZOR SPOILER! Telefon ve filmu zveřejní Dr. Randall Mindy (DiCaprio), který odkáže občany na vládní horkou linku, na kterou se mohou obracet s dotazy ohledně blížící se katastrofy. Číslo 1-800-532-4500 mají volat “pro klid duše“.

Meryl Streep měla v novém snímku nahou scénu. Neuvěříte, který slavný herec s tím měl problém

A možná právě ten někteří diváci hledali, jinak není jasné, proč se na zdánlivě smyšlenou linku vůbec pokoušeli dovolat. Ať už čekali cokoliv, sexuální služby to nejspíš nebyly. Nyní se shodují, že spíš než o náhodu, jde o povedený vtípek režiséra Adama McKaye.

Snímek K zemi hleď! uvedl Netflix 5. prosince a navzdory tomu, že rozdělil kritiky, se na streamovací síti těší velkému úspěchu a stále se drží v top desítce v 92 zemích světa. Kromě DiCapria (47) v něm můžete vidět také Meryl Streep (72), Jennifer Lawrence (31), Jonaha Hilla a další. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků