Snímky Salmy Hayek v plavkách fanoušky vždycky potěší.

Snímky Salmy Hayek v plavkách fanoušky vždycky potěší. Profimedia.cz

Salma v plavkách, Rebel v průsvitných šatech, Kourtney v podprsence. Takhle lidem hvězdy přály do nového roku

Oslavy příchodu roku 2022 pojal každý po svém. Někdo si nenechal ujít večírek s přáteli, jiný dal přednost klidu a pohodlí domova. Stejně různorodé jako místa oslav byly i snímky, jimiž hvězdy svým fanouškům do nového roku přály.

Salma Hayek (55) fanouškům popřála u snímku z dovolené. Herečka na něm pózuje v černých plavkách, v tyrkysové vodě a opřená o skálu. „Ať vám nový rok přinese uvědomění si vlastní síly. Šťastný a zdravý rok 2022!“ vzkázala.

Novoroční snímek Kate a Williama budí velkou pozornost. Podívejte se proč

Kourtney Kardashian (43) popřála z domu, oděná do stříbrných kraťasů a stejně blyštivé podprsenky. „To nejlepší teprve přijde,“ věří hvězda reality show i Instagramu, která momentálně prožívá intenzivní lásku s Travisem Barkerem, s nímž se na podzim zasnoubila.

Drew Barrymore (47) outfit naopak neřešila vůbec. Fanoušky pozdravila z obýváku od sledování filmu Když Harry potkal Sally, k němuž si dopřála i pleťovou masku.

Trapas v přímém přenosu: Miley Cyrus při silvestrovském vystoupení spadl top

Čím dál populárnější Rebel Wilson (42) se fanouškům ohlásila ze své rodné Austrálie. Ti zas a znovu žasnou nad proměnou, jíž herečka v minulém roce prošla. Ve zlatých šatech vypadala báječně. „Začněte nový rok v plné síle,“ přeje všem.

Láskyplnou fotku s manželkou, herečkou a držitelkou titulu Miss World 2000 Priyankou Choprou (39), sdílel zpěvák Nick Jonas. K romantickému snímku napsal, že jde o jeho věčný novoroční polibek. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků