Dominika Mesarošová posílá pozdravy od moře.

Dominika Mesarošová posílá pozdravy od moře. Foto: archiv D. Mesarošové

Sexbomba Mesarošová opět u moře: Pozdravy k novému roku posílá v plavkách z Dominikány

Když chceme vidět sexbombu Dominiku Mesarošovou (36) v plavkách, musíme si počkat na její dovolené, odkud postuje fotografie svého odhaleného těla. Konečně jsme se dočkali. Až po Vánocích se modelka s rodinkou opět vypravila na exotickou dovolenou.

S partnerem Tomášem Novotným a synem Eliánem popřáli fanouškům krásný nový rok od moře. Stejně jako letos v únoru a březnu, kdy tam Dominika se synem strávila šest týdnů, zvolili opět Dominikánskou republiku, kde si oblíbili pláže a také hotelové zázemí, kde je skvěle postaráno i o dětské hosty.

V plavkách už ji na přehlídkovém mole neuvidíme: Dominika Mesarošová se do modelingu vracet nechce

"Je tady parádně. Já v tomhle hotelu byla už v říjnu sama s malým, tak jsme se vrátili, protože to bylo fajn. Ale tentokrát je to jen taková zahřívačka, než v únoru zdrhnu na hodně dlouho. Ještě váhám, jestli Mauricius, nebo Seychely," svěřila se Super.cz.

"I Elián měl dvě hlavní přání od Ježíška, modré piano a cestu k moři. Žádná autíčka a podobně. Prostě je cestovatel po mně. Jsou mu tři roky a už osmkrát letěl a byl na dovolené u moře," směje se Mesarošová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků