Andrea Pomeje

Andrea Pomeje Michaela Feuereislová

Krásné Vánoce, přála Andrea Pomeje fanouškům. Pár hodin před pořízením pohodové fotky měla nervy na pochodu

Už počtvrté prožila Andrea Pomeje (33) Vánoce ve společnosti přítele Petra Plačka. Letošní svátky pro ni ale nebyly jen ve znamení klidu a pohody. Vdova po herci Jiřím Pomeje se s námi podělila o vánoční historku, která se odehrála před Štědrým dnem.

„Chtěli jsme oslavit svátky také s mými rodiči a vydali jsme se za nimi do vesničky u Loun. Okolo jedenácté večerní jsme chtěli jet domů. Auto přítel Péťa nastartoval, aby se vyhřálo. Ale z nějakého důvodu se vůz zamkl a klíčky zůstaly vevnitř v zapalování,“ začala historku dýdžejka, kterou v té chvíli napadaly ty nejhorší scénáře.

Kvůli těsným šatům snědla během dne jen banán! Andrea Pomeje byla bez podprsenky pořádně sexy

„Můj tatínek měl ráno odjíždět na pražskou záchranku, a vypadalo to, že neodjede. Uvažovali jsme o rozbití okénka, ale představa, že pojedeme v té hrozné zimě s profukujícím autem a budeme muset hledat na Štědrý den servis, byla hrozná a nápad jsme zavrhli.“

Nakonec si Andrein přítel a otec poradili jako zkušení vykradači aut. „Tuhle patovou situaci jsme nakonec vyřešili. Můj tatínek a Péťa otevřeli auto drátem. Nějakou dobu to trvalo, ale pak se naštěstí podařilo,“ oddychla si Pomeje, která tak mohla Štědrý den oslavit v klidu s dcerou, partnerem a jeho rodinou. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků