Monika Bagárová a Makhmud Muradov se rozešli.

Monika Bagárová a Makhmud Muradov se rozešli. Michaela Feuereislová

Monika Bagárová se v těžké chvíli po oznámení rozchodu ozvala fanouškům. Co zpěvačka vzkazuje?

Před dvěma lety, na Vánoce 2019, Monika Bagárová (27) zářila štěstím, když fanouškům oznamovala, že s partnerem Makhmudem Muradovem (31) čekají dítě. Dcera Ruminka se jim narodila loni v květnu. Vztah páru bohužel nevydržel, jak zpěvačka oznámila během letošních vánočních svátků.

„Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina,“ vzkázala Bagárová fanouškům s tím, že o vztah bojovala, věci ale nešly, jak by si přála. „S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života,“ uvedla Monika.

Monika Bagárová oznámila rozchod s Muradovem: Už nejsme rodina!

Následně se dočkala obrovské vlny podpory ze strany přátel i fanoušků, které si zpěvačka velmi váží. „Děkuji za vaši obrovskou podporu, za povzbuzení, soucit a lásku,“ děkovala lidem, kteří jí napsali.

O tom, že vztah Bagárové a Muradova prochází krizí, se spekulovalo delší dobu. Ještě v létě dle slov Moniky tvořili rodinu.

Slova podpory pro Moniku Bagárovou: Co jí vzkazují holky z 3v1, Bočanová, Ochotská nebo Farna?

„Nerozešli jsme se. I přesto, že na našich Instagramech nevidíte náš společný život, společný čas, jak bylo u mě dříve zvykem, z určitých důvodů jsem se prostě rozhodla to trošičku omezit. Jsme pořád rodina,“ uvedla tehdy.

Vánoce už trávili každý jinde, Bagárová v Česku, Muradov v Uzbekistánu. 

Super.cz


Časová osa článků