Ben Affleck promluvil o manželství s Jennifer Garner a svém alkoholismu.

Ben Affleck promluvil o manželství s Jennifer Garner a svém alkoholismu. Profimedia.cz

Ben Affleck se nechal slyšet, že ho manželství s Jennifer Garner dohnalo k pití: Fanoušci prudce zareagovali

Ben Affleck (49) se v rádiové show Howarda Sterna překvapivě dost rozpovídal o svém soukromí. Fanoušky zaskočil především výroky o manželství s herečkou Jennifer Garner (49), s níž má děti Violet (15), Seraphinu (12) a Samuela (9).

Herec tvrdí, že se manželství s Jennifer rozpadlo dávno před tím, než se v roce 2015 oficiálně rozešli, a zůstávali spolu jenom kvůli dětem. „Částečně jsem začal s pitím kvůli tomu, že jsem si připadal uvězněný,“ překvapil herec.

„Věděl jsem, že nemůžu odejít kvůli dětem, ale byl jsem nešťastný a nevěděl, co mám dělat. A tak jsem začal pít skotskou a vždycky usnul na gauči, což nebylo dobré řešení,“ popsal.

Co jí provedl? Jennifer Garner nestíhala utírat slzy, zatímco Ben Affleck měl zlo v očích

S manželkou si nakonec uvědomili, že nechtějí, aby si jejich děti myslely, že má takhle manželství vypadat, a konečně se rozešli. Rozvod dovršili v roce 2018. Navzdory fotkám, které v té době kolovaly, herec tvrdí, že rozchod nebyl nijak dramatický.

„Prostě nám manželství nefungovalo. To se stává. Miluji ji a ctím, ale už jsme nemohli být manželé. Bylo to vzájemné. Udělali jsme to nejlepší, co jsme mohli,“ dodal s tím, že se na všech náležitostech rozvodu v klidu dohodli.

Doplnil, že kdyby zůstal s Garner, pravděpodobně by pil dodnes. Herec možná nechtěl manželku vyloženě napadat, ale slova volil v rozhovoru poměrně nešťastně. A fanoušci mu to dali obratem najevo. Nelíbí se jim, že ze své závislosti viní právě Garner, která ho doslova dotáhla do léčebny po jeho posledním přešlapu v roce 2018. A nebylo to poprvé, co mu v boji se závislostí byla oporou.

Ben Affleck znovu propadl alkoholu! Do léčebny ho odvezla odloučená manželka

„Viníš svou ex za svoje pití? Vždyť jsi byl ožrala, než sis ji vzal,“ zaútočil na herce jeden z uživatelů Twitteru s tím, že by měl Affleck raději převzít zodpovědnost za své chování.

„Pokud mluvíš takhle o matce svých dětí, rozhodně to z tebe nedělá dobrého otce, ale spíš hov*do,“ nebral si servítky další.

Twitter zaplavily haty adresované Benovi. Většina mu vyčinila, že byly jeho poznámky o manželství ubohé, pod úroveň a nefér vůči herečce. Nešetřili ale ani vulgárními nadávkami.

V naší rodině je hodně alkoholismu a psychických potíží. Ben Affleck promluvil o pití a rozpadu manželství

Není vůbec divu, že to Affleck od fanoušků takhle schytal. Herec opravdu proslul svým hýřením, které mimo jiné údajně zapříčinilo i jeho rozchod s Jennifer Lopez před 17 lety, a láskou k alkoholu dávno předtím, než si vzal Garner. V průběhu let se několikrát léčil. Od zmiňovaného přešlapu v roce 2018 se zatím drží nad vodou. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků