Ninette Finch

Ninette Finch Profimedia.cz

Více líbacích a sexuálních scén seniorů, vyzývá koordinátorka intimností. Nadchla ji 88letá komparzistka

Koordinátorka intimních scén v úspěšném seriálu Veliká (The Great) na stanici Hulu Katharine Hardman doufá, že se v budoucnu v seriálech a filmech objeví víc milostných scén herců seniorského věku. Jako příklad uvedla herečku Ninette Finch (88).

Finch, která patří k nejznámějším britským komparzistkám a podle zahraničních médií se objevila ve více než tisícovce menších i větších rolí, si zahrála ve dvou epizodách zmíněného seriálu. Zahrála si služebnou Kateřiny Veliké Shakey, která vlepí polibek mladému šlechtici.

Božena je proti tomu slabý odvar: Tohle je nejžhavější seriál poslední doby. I choreografka sexuálních scén se divila

„Říkali jsme si, že to je skvělé, že tohle by se mělo dít pořád,“ míní Hardman. „Potřebujeme víc líbacích scén s lidmi přes sedmdesát let. A potřebujeme i více sexuálních scén, prosím.“

Hardman doplnila, že před natáčením s každým účinkujícím absolvuje pohovor, aby si vyjasnili, co je pro herce komfortní a za jakou hranici už nechce zajít.

Herecká kariéra Ninette Finch začala koncem devadesátých let poté, co odešla do důchodu, pracovala v bance. Příležitosti se jí postupně nabalovaly, objevila se například v Harrym Potterovi nebo Panství Downton.

Dřív obcházela komparzy, teď řádí na sociálních sítích. Dvaadvacetiletou brunetku sledují statisíce lidí

Hrát začala, aby si přilepšila k důchodu, práce ji baví. „Miluji tu rozmanitost, každý den je jiný a vzrušující. Je úžasné přijít na plac a vidět, co se děje,“ řekla v roce 2015 v rozhovoru pro Daily Mail. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků