Meryl Streep

Meryl Streep Profimedia.cz

Meryl Streep (72) rozdávala na premiéře úsměvy oděná od hlavy až k patě v černé

V New Yorku se konala premiéra dlouho očekávaného filmu K zemi hleď!, kde je ústřední dvojicí filmu Leonardo DiCaprio (47) a Jennifer Lawrence (31). Kromě nich se ale ve snímku objeví také herecká legenda Meryl Streep (72).

Herečka na premiéru zvolila opravdu plně zahalený model v černé barvě z různých materiálů. Přes černý rolák měla šaty z menších plastových disků, které jako by připomínaly styl šedesátých let minulého století.

Diváci ji ve filmu Ďábel nosí Pradu milovali, Meryl Streep ale roli tyranské šéfredaktorky nesnášela

Meryl si ve filmu zahrála prezidentku Spojených států amerických Janie Orlean a role ji velice bavila, jak sama prozradila na tiskové konferenci: „Měla jsem dost možností odkud brát, protože tady existuje tolik absurdních lidí, kteří se objevují na vysokých postech, a to naprosto beze studu. Bylo to docela zábavné, dát dohromady tuto postavu, která byla identitou, která šla po tom, na co zrovna měla chuť, a o shromažďování moci, peněz, ještě více moci, a ještě více peněz. K tomu měla krásné vlasy a nehty.“

Ve snímku se vyskytla opravdu plejáda slavných jmen. Kromě výše zmiňovaných si v něm zahrála i Cate Blanchett (52), Jonah Hill, Timothée Chalamet (26), Chris Evans (40) i Mathew Perry. Z hudebního světa se do filmu dostala také Ariana Grande (28) i rapper Kid Cudi. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků