Tanečníky čeká další kolo StarDance

Tanečníky čeká další kolo StarDance Michaela Feuereislová

Jak bude vypadat sobotní StarDance po vypadnutí Miraie Navrátila? Víme, v jakém složení bude porota

S každým kolem letošního StarDance přicházejí nečekané zvraty. Tím největším byl zatím tento týden konec dvojice, kterou tvořil zpěvák Mirai Navráti (29)l a tanečnice Lenka Nora Návorková. Oba měli pozitivní testy na covid a kvůli pravidlům BBC tak nemohou dále pokračovat.

Mirai Navrátil končí ve StarDance. Má covid

„Bohužel pro něj bude tato absence již druhou v pořadí, a proto bude muset dle pravidel daných naším partnerem BBC soutěž opustit. Mirai se úspěšně protančil do druhé půlky soutěže těsně před semifinále, jeho energie bude v tanečním kolektivu chybět,“ sdělilo nám PR oddělení StarDance.

Poslední dvě kola byly také změny v porotě. Koronavirem onemocněl Zdeněk Chlopčík, kterého zastoupil někdejší porotce Václav Kuneš. „Té nabídky, která od StarDance přišla si velice vážím, jelikož jde o srdcový projekt. Se Zdeňkem jsme si jednou volali, ptal jsem se, jak se má,“ svěřil Super.cz Kuneš, který opět přenechá místo křesla pro porotce Zdeňkovi, jenž se vrací.

Že zastoupí obávaného porotce, se dozvěděl pár hodin před přenosem: Jak bude StarDance vypadat příště?

V osmém kole budou jednotlivé páry tančit moderní tanec a s přípravou choreografií po celý týden Václav Kuneš pomáhal. „Nyní jsem s tanečníky strávil pár dní – někdo měl již připravený koncept, někdo už i choreografii. Naším úkolem bylo zapojit do každého čísla dalších několik tanečníků a pomoct jim k samým desítkám,“ svěřil Super.cz Václav Kuneš k sobotnímu večeru. Ten by měl podle posledních zpráv probíhat standardně. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků