Kdo ještě stihnul dovolenou u moře?

Kdo ještě stihnul dovolenou u moře? Foto: Super.cz/archiv I. Puhajkové, N. Švantnerové a Instagram K. Plíškové

5 českých krásek, které s příchodem zimy vyrazily do tepla: Kdo si ještě letos stihnul užívat v plavkách?

Ranní teploty už začaly v Česku sahat pod nulu, mnohé české krásky ale stále ještě neschovaly plavky. Poslední týdny roku si zpříjemňují v teple, a to po celém světě. Zatímco někdo vyrazil do ověřených destinací v luxusu, jiný vyrazil za exotikou do džungle.

Exotickou dovolenou zvolila modelka Nikol Švantnerová (29). Ta po přiznání rozchodu s fotbalistou Patrikem Dresslerem odletěla na Kostariku, a to se svým bratrem. Vedle koupání u moře si užívá také místní přírodu v národních parcích. Do stejné destinace odletěla také moderátorka sportovních novin Inna Puhajková (36).

Salma Hayek se vyprsila v plavkách, aby podpořila svůj nejnovější film

Ta Kostariku navštívila už letos v lednu, s přicházející zimou se na místo, kde si stále může užívat v plavkách, vrátila. Romantiku na pláži si se svým manželem užívá také tenistka Karolína Plíšková (30). Ta s Michalem Hrdličkou vyrazila na Bahamy a sluní se na ostrově Paradise

Plavky do svého šatníku stále neuklidila ani moderátorka Petra Svoboda (39). Ta na pár dní odletěla do oblíbené destinace, kterou je pro ni Dubaj. A na pláži tráví dny se svou dcerou a partnerem modelka Veronika Kopřivová (31), která se svou rodinou odletěla do Miami. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků