Beyoncé je krásná už od mala.

Beyoncé je krásná už od mala. Profimedia.cz

Novopečená maminka Beyoncé byla nádherná už jako školačka, přesvědčte se

Krásná Beyoncé (39), jež se po ostře sledovaném průběhu těhotenství o víkendu stala maminkou holčičky jménem Blue Ivy Carter, si konečně užívá s manželem Jay-Z rodičovských povinností. Vy se teď však můžete podívat, jak v dětství vypadala samotná R'n'B diva.

Zpěvačka Beyoncé Giselle Knowles se narodila v září roku 1981 v Houstonu. Na základní školu chodila do texaské St. Mary's Elementary School, kde navštěvovala taneční třídu. Její talent byl objeven ve chvíli, kdy její taneční instruktor začal zpívat píseň a Beyoncé ji bravurně dokončila. V sedmi letech pak zpěvačka vyhrála školní talentovou soutěž. O pár let později začala Beyoncé zpívat se svou kamarádkou z dětství Kelly Rowland, rovněž úspěšnou zpěvačkou, s níž dříve působila ve skupině Destiny’s Child.

Beyoncé před časem uvedla, že ji o panenství připravil až její současný manžel Jay-Z, a proto se o jejím soukromém životě nikdy příliš nevědělo. Žádné avantýry a pikantní detaily se tak v jejím životě možná ani nekonaly. Zpěvačka loni koncem srpna potvrdila během předávání cen MTV Video Music Awards, že s Jay-Z čeká první dítě, což se okamžitě stalo zprávou číslo jedna z celého slavnostního večera a Beyoncé tak zastínila i všechny vítěze cen. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků